Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 11 marca 2013

CC Winów 07.04.2013 - ankieta

Drodzy Czytelnicy i Goście naszego bloga!Po piątkowym spotkaniu Stowarzyszenia Panda Racing jesteśmy coraz bliżej organizacji amatorskiej edycji zawodów Cross Country w Winowie w niedzielę 07.04.2013. Z tego powodu jesteśmy ciekawi Waszego zainteresowania tą imprezą. Będziemy wdzięczni za udział w ankiecie po prawej stronie bloga. Jeśli chcesz wystartować w naszej imprezie kliknij w jedną z opcji. Wasze odpowiedzi pomogą nam lepiej przygotować imprezę od strony organizacyjnej. Zapraszam do dzielenia się komentarzami, które postaramy się uwzględnić podczas przygotowań. Do dzieła! ;)

ps. oczywiście w ankiecie jest błąd z datą i chodzi o termin 7 kwietnia 2013, sorry...;)

18 komentarzy:

 1. Myślę że robienie ankiety jest zbędne, frekwencja zawodników zawsze była dobrą stroną zawodów na Winowie, pytanie raczej brzmi czy jesteśmy w stanie przeprowadzić zawody motocyklowe i quadowe tak żeby jedni nie cierpieli kosztem innych. Poza tym taka ankieta jest nie miarodajna bo zankietuje np. 30 chętnych i co z tego powodu odwołasz imprezę? Wiadomo, że frekwencja będzie wysoka, chyba że nagle coś się zmieni od 12 lat? Maciek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł ankiety został ustalony wspólnie na spotkaniu SM Panda w sobotę i ma podwójny cel. O jej wynikach podyskutujemy na kolejnym spotkaniu w piątek. Nic ona nas nie kosztuje, a może pomóc w podjęciu decyzji, co do której są jeszcze wątpliwości. A propos spotkania w piątek to zachęcamy do udziału, również osoby, które chciałyby pomóc w oznakowaniu trasy ;) Łuk OO.

   Usuń
 2. O cholera, najpierw zagłosowałem, a później przeczytałem komentarz :-)
  Huska

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  Czy zwykły amator bez licencji ani żadnego doświadczenia może przyjechać opłacić wpisowe i startować ? Czy są jeszcze jakieś wymagania, np. przynależność do klubu, badania lekarskie, ubezpieczenie itp ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ad. mojego poprzedniego komentarza.
  Doświadczenia ( oczywiście w startach w zawodach mx, cross country ).

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak najbardziej możesz wystartować, nie ma żadnych obwarowań typu licencja czy przynależność do klubu. Zawody są organizowane głównie dla amatorów, również początkujących. Trasa stosunkowo łatwa technicznie, dobre przetarcie kondycyjne przed sezonem.Maciek

  OdpowiedzUsuń
 6. CC WINÓW ! ! ! ! Juuuuuuupi :) Muszą się odbyć ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak tylko zawody dojdą do skutku, to zameldujemy się tam z Gliwic w parę moto.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile wpisowe ? jakie koszta startu ogolnie? i jak z badaniami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już niedługo wszystkie info będą na stronie. Łuk OO.

   Usuń
 9. Nie pozostaje nic innego tylko przyjechać Ajska team będzie w kilka motocykli,pozdrawiam Hop.

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda,ze zawody nie sa tydzien pozniej. W tym samym terminie jest PP/MP cross country w obornikach. Wtedy na pewno bym dojechal,zaszloroczne zawody bardzo mi sie podobaly.

  OdpowiedzUsuń
 11. w tym roku na pewno nie przepuścimy okazji do startu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. witam mozecie wrzucic filmik z poprzednich zawodow na winowie GDZIE ON JESTTTTTTT?:)

  OdpowiedzUsuń
 13. musze sie nakrecic przed zawodamiiiiiiiii

  OdpowiedzUsuń
 14. 3 tygodnie na odzyskanie kondycji ;o Damy rade ! :D

  OdpowiedzUsuń